Filozofia našej značky My Piano

Počas našej krátkej histórie sa vyprofilovala aj filozofia našej značky. Zostali sme verní kvalite a vzhľadu nástrojov. V predaji nových nástrojov sa suverénne najviac darí značke Yamaha, ktorej sme autorizovaný partner od januára 2014. Medzi obľúbené modely pianín patrí model B3 dodávaný na želanie aj so Silent systémom. V predaji krídel dominujú modely GC2, C3X a najmenšie krídlo GB1. V našom portfóliu je od januára 2015 aj ponuka majstrovsky vyrábaných krídel viedenskej značky Bosendorfer. Milovníci kvalitných krídel sa môžu  tešiť na nový model Bosendorfer 280, ktorý bol uvedený na trh koncom novembra 2015. V roku 2015 sme sa stali pre obe značky Yamaha aj Bosendorfer autorizovaným dealerom. Poskytujeme odborné poradenstvo, možnosť výberu nástrojov na osobných selekciách (vyššie prémiové rady krídel). 

Ďalšie značky, ktoré máme v ponuke, sú Petrof, Scholze, Rosler, Weinbach a August Forster. Pri návšteve nájdete u nás aj krásne historické krídlo značky Bluthner z obdobia začiatku 20. storočia. Z pianín tu nájdete značky Yamaha, Sauter, Petrof, Bohemia, Kawai, Scholze a historické pianína Steinway a Neupert. Na objednávku Vám vieme dodať špičkové koncertné pianína značky Bosendorfer - modely 120 alebo 130, ďalej značky Yamaha - model SU7 a značky SAUTER - model Competence 130 alebo Meisterklasse 130.

Na špeciálnu požiadavku zabezpečíme aj menej známe značky ako sú Seiler, May Berlin, Hohner, Ravenstein, Bergmann, Pfeiffer, Kemble, Knabe, Lomence, Sauter, Glotrian Steinweg, Ibach, Zimmermann či Schiedmayer.

Osobitnú kapitolu našej ponuky tvorí prenájom koncertných krídel. Tu máme v ponuke 3 modely podľa náročnosti a finančných  možností klienta. Najviac prenajímané krídlo je krídlo značky Yamaha GB1 ( 151 cm), ďalej stredne veľké krídlo značky Yamaha C6X ( 212 cm)  a najväčšie koncertné krídlo na svete značky Fazioli model F 308 ( 308 cm). Pri vážnom záujme o krídla značky Fazioli vieme sprostredovať výber, ako aj celý servis spojený s predajom krídla Fazioli.