Prenájom koncertných krídel:

Fazioli F 308 - Kraľovna koncertných krídel je určená pre tých najnáročnejších interpretov klasickej hudby. Cena prenájmu: 1690,-EUR bez DPH s dopravou v rámci Bratislavy (po rovine).

Yamaha C6X - Koncertné krídlo dĺžky 212 cm určené na interpretáciu klasickej hudby ako aj rock, pop, jazzu. Univerzálny zvuk, veľmi dobrá mechanika. Cena prenájmu: 990,-EUR bez DPH s dopravou v rámci Bratislavy (po rovine).

Yamaha GB1 - Najmenšie krídlo na trhu vhodné na malé koncerty, eventy. Cena prenájmu: 690,-EUR bez DPH s dopravou v rámci Bratislavy (po rovine).

Yamaha TAGC2 - Stredne veľké krídlo dĺžky 173 cm určené pre menšie akustické koncerty alebo aj pre veľké sály koncerty typu rock pop jazz. Jedná sa o novinku značky YAMAHA - kombinácia akustického krídla s technológiou  Transacoustic umožňujúcou aj reprodukciu digitálnych zvukov cez PA systém alebo priamo vlastným ozvučením v menšej sále technológiou Transacoustic. Ďalej možnosť použiť pri hre MIDI zvuky alebo mať cez USB k dispozícií midi files a k tomu naživo hru akustického krídla. Cena prenájmu: 890,-EUR bez DPH s dopravou v rámci Bratislavy (po rovine).

Prípravu krídel  a ladenie pred koncertom zabezpečujeme výlučne našim technikom. Ladenie a príprava krídel sú platené zvlášť mimo našej ponuky.