Najmenšie krídlo na trhu značky Yamaha je zároveň aj cenovo najdostupnejším. Kompaktný zvuk, sila a slušná mechanika môže uspokojiť nároky nielen študentov konzervatórií, ale aj náročnejších klaviristov. Ideálny nástroj pre live performance od popu, jazz až po rock. Vďaka svojim rozmerom je obľúbeným krídlom aj v reštauráciách, malých hoteloch ale aj menších bytoch.

Majstrovské koncertné krídlo model C prestížnej svetovej značky Steinway & Sons z roku 1927 po úplnej rekonštrukcii. Renomovaní nemeckí klavírni technici tvrdia, že nástroje tejto značky stavané v medzivojnovom období patria medzi najvydarenejšie.

Moderné krídlo značky KAWAI je určené pre stredne náročných klientov, jeho dĺžka 185 cm ho predurčuje pre väčšie bytové priestory, malé koncertné sály hudobných škôl, menšie reštaurácie alebo hotely. Má nádherný mäkký zvuk určený pre romantické skladby a melodickú klasickú hudbu.

Krátke moderné krídlo je svojim rozmerom určené pre bytové priestory, malé koncertné sály hudobných škôl, menšie reštaurácie alebo hotely. Tiež má vhodné využitie ako tréningový nástroj profesionálnych hráčov. V nástroji sú použité konštrukčné prvky koncertných nástrojov a najlepšie vybrané materiály.

Historické krídlo z roku 1905 po úplnej rekonštrukcii. Nástroj vyzerá ako nový a je zaujímavý aj ručne vyrezávanou doskou na noty. Jeho silný a originálny zvuk si vie okamžite podmaniť široké spektrum klaviristov. Tento model je určite zaujímavým tipom aj pre zberateľov starožitností. Veľmi vhodný doplnok aj do moderného interiéru.

Petrof 220 cm, Model ll patrí do rady majstrovsky vyrábaných nástrojov. Je vhodný do koncertných siení, nahrávacích štúdií, pre náročných klavíristov. Je tiež aj vhodný ako reprezentatívny doplnok bytového interiéru alebo prestížneho hotela. Má romantický zvuk, veľmi presnú a precíznu mechaniku doplnenú čiernymi ebenovými klávesami.

Petrof 284 cm, Model l je majstrovsky vyrábaný nástroj pre najvyššie profesionálne využitie v koncertných sálach alebo v nahrávacích štúdiach. Vďaka svojmu zvukovému potenciálu sa často používa pri interpretácii hudobne veľmi náročných diel. Má romantický zvuk charakteristický pre krídla Petrof. Jeho tónový rozsah je rozšírený v basovej oblasti o štyri tóny po subkontru f.