Pianíno zo série K, ktoré predstavuje to nalepšie v pianínach od Petrof, vysoko kvalitné spracovanie, nádherný kultivovaný zvuk typický pre Petrof, 3 zlaté pedále -  povrchová úprava čierny vysoký lesk.

Pianíno zo série B, najmä určené pre ZUŠ, žiakov a študentov, vysoká kvalita spracovania,zaručuje skvelý zvuk v celom rozsahu, 88 klávesov, 3 strieborné pedále - Silver edition a Silent system, možnosť cvičiť aj potichu s výberom rôznych digitálnych zvukov, povrchová úprava čierny vysoký lesk.

Pianíno strednej výškovej rady, rozmermi určené hlavne do menších interiérov a účelom vhodné najmä pre cvičenie a tréningy žiakov umeleckých škôl. Jedná sa o obľúbený model veľmi širokého využitia.

Pianíno strednej výškovej rady, rozmermi určené hlavne do menších interiérov a účelom vhodné najmä pre cvičenie a tréningy žiakov umeleckých škôl. Jedná sa o obľúbený model veľmi širokého využitia. Tento model má naviac kvalitnú Renner mechaniku a svojim matným povrchom sa odlišuje a pôsobí veľmi originálne.

Profesionálne pianíno vyššej rady, vhodné pre náročných hráčov ako tréningový nástroj, ale taktiež vhodný nástroj na menšie koncertné miestnosti, prípadne na koncerty stage s ozvučením. Taktiež je často využívané ako bytové pianíno pre náročných.

Pianíno strednej výškovej rady, rozmermi určené hlavne do menších interiérov a účelom vhodné najmä pre cvičenie a tréningy žiakov umeleckých škôl. Jedná sa o model vyššej strednej triedy vo svojej značke, cenovo výhodný.